Техномаркет - COLOSSUS CL45 СЕТ НОЖЕВИ

COLOSSUS CL45 СЕТ НОЖЕВИ

-23%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29289305
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

КОМПЛЕТ КВАЛИТЕТНИ НОЖЕВИ СО ЕЛЕГАНТЕН ДРЖАЧ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН НА РАЧКАТА ЦРН ШТАНД СО НОЖЕВИ РАСПОРЕДЕНИ ЕДЕН НАД ДРУГ КОМБИНАЦИЈА НА ГУМЕНА РАЧКА СО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НОЖЕВИТЕ СЕ МНОГУ ОСТРИ И СО ДОЛГОТРАЈНА ОСТРИНА МАТЕРИЈАЛ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОЛЖИНИ И НАМЕНИ НА НОЖЕВИТЕ: НОЖ ЗА ГОТВЕЊЕ 20,3 СМ РЕЖАЧ НА ЛЕБ 20,3 СМ НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ 20,3СМ НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ 12,7 СМ НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ 8,9 СМ

Слични производи