Техномаркет - COLOSSUS CSS5235 АПАРАТ ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ

COLOSSUS CSS5235 АПАРАТ ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ

-31%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29289313
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ СТАКЛЕН КАПАК РАЧКИ ЛАДНИ НА ДОПИР ОВАЛНО КУЌИШТЕ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОДВОЈЛИВ КЕРАМИЧКИ САД КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ИЗМИЕ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ ПОГОДНО ЗА ГОТВЕЊЕ, ПОДРЕВАЊЕ ВОЛУМЕН 6,5 ЛИТРИ МОЌНОСТ 320W

Слични производи