Техномаркет - COLOSSUS CSS5304A АПАРАТ ЗА ВАФЛИ

COLOSSUS CSS5304A АПАРАТ ЗА ВАФЛИ


Производител: COLOSSUS
Шифра: 29289314
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ, НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА АПАРАТОТ ПЕЧЕ 5 ВАФЛИ ВО ФОРМА НА СРЦЕ ИСТОВРЕМЕНО ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ МОЌНОСТ: 1000W

Слични производи