Техномаркет - COLOSSUS CSS5080A СКАРА

COLOSSUS CSS5080A СКАРА


Производител: COLOSSUS
Шифра: 29289316
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ТИТАНИУМСКА КЕРАМИКА, МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 1250W ПОВРШИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ 30,5 × 25,5 CM ПРИЛАГОДЛИВ ТЕРМОСТАТ 5 НИВОА НА МОЌНОСТ ТЕХНОЛОГИЈА СО КОЈА ИМА ПОМАЛКУ ЧАД

Слични производи