Техномаркет - AEG IKE-64441 IB ПЛОТНА

AEG IKE-64441 IB ПЛОТНА

-18%

Производител: AEG
Шифра: 29289546
Достапност: залиха
Редовна Цена:
38,999 ден.

SMART цена:
31,999 ден.

ИНУКЦИСКА ПЛОЧА MAXISENSE® ПОВРШИНА ФУНКЦИЈА НА ПОЈАЧУВАЊЕ НА МОЌНОСТ ТАЈМЕР АВТОМАТСКО БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗАШТИТА ОД ДЕЦА БЛОКАДА НА КОМАНДИ

Слични производи