Техномаркет - TEFAL CAKE 28 PERFECTBAKE RECYCL TOBA J5547302

TEFAL CAKE 28 PERFECTBAKE RECYCL TOBA J5547302

-20%

Производител: TEFAL
Шифра: 29289574
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
639 ден.

ПРАВОАГОЛЕН КАЛАП ЗА ТОРТА ДИМЕНЗИЈА 28 CM НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ

Слични производи