Техномаркет - INDESIT DFE-1B19 13 МАШИНА ЗА САДОВИ

INDESIT DFE-1B19 13 МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: INDESIT
Шифра: 29289655
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,499 ден.

SMART цена:
15,404 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТЕ 13КОМПЛЕТА 6 ПРОГРАМИ Push & Go ТЕХНОЛОГИЈА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КОРПА КОЈА СЕ ПОДЕСУВА ПО ВИСИНА БРЗ ПРОГРАМ 30мин ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи