Техномаркет - QUADRO R-1110A+ ЛАДИЛНИК

QUADRO R-1110A+ ЛАДИЛНИК

-14%

Производител: QUADRO
Шифра: 29289787
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,699 ден.

SMART цена:
7,499 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 81L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 73Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 8Л ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А + 1 КОМПРЕСОР ФРЕОН R600A НИВО НА БУЧАВОСТ 41DB БРОЈ НА ВРАТИ 1 БРОЈ НА ПОЛИЦИ 2 ДИМЕНЗИИ (Ш Х Д Х В) : 48 X 56 X 84 СМ ТЕЖИНА 28,70 КГ

Слични производи