Техномаркет - SEVERIN 3798 ПАСАТОР

SEVERIN 3798 ПАСАТОР

-10%

Производител: SEVERIN
Шифра: 29289840
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,699 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ: 600W КОНТРОЛА НА БРЗИНА ТУРБО ФУНКЦИЈА ВРТЕЖИ: 13000MIN. ОТСТРАНЛИВ ДОДАТОК ЗА БЛЕНДИРАЊЕ РАЧКА ЗА БЛЕНДИРАЊЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛО ИЗРАБОТЕНО ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ЛЕСНО ПОДГОТВУВАЊЕ НА СОСОВИ,СУПИ,ШЕЈКОВИ,ПИЈАЛОЦИ,КОКТЕЛИ КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ ДОДАТОЦИ: СЕЦКО,МАТАЛКА,ЧАША-МЕРИЛКА СО КАПАК БОЈА: БЕЛА

Слични производи