Техномаркет - VIVAX MWO-2079 BG МИКРОПЕЧКА

VIVAX MWO-2079 BG МИКРОПЕЧКА

-21%

Производител: VIVAX
Шифра: 29289855
Достапност:
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,739 ден.

МИКРОПЕЧКА МОЌНОСТ: 700W, КАПАЦИТЕТ: 20 L ГРИЛ ЛЕД ДИСПЛЕЈ

Слични производи