Техномаркет - AEG CCB-6441BBM ШПОРЕТ

AEG CCB-6441BBM ШПОРЕТ

-18%

Производител: AEG
Шифра: 29290066
Достапност: залиха
Редовна Цена:
37,999 ден.

SMART цена:
30,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО КЕРАМИЧКА ПЛОЧА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА: 73 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: А. РОТИРАЧКИ КОНТРОЛНИ КОПЧИЊА НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ ФИОКА ЗА ДОДАТОЦИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ КОЈ СЕ ВКЛУЧУВА КОГА Е ВКЛУЧЕНА РЕРНАТА. ГИ ЛАДИ ЕЛЕКТРОНСКИТЕ И НАДВОРЕШНИТЕ ДЕЛОВИ НА РЕРНАТА. ГРЕЈНИ ЗОНИ: ДЕСНА ЗАДНА ЗОНА ЗА ГОТВЕЊЕ: ДВОЈНА ОВАЛНА ЗОНА ЗА ГОТВЕЊЕ, 2200W / 1400W / 265 MM / 170 MM ЛЕВА ПРЕДНА ЗОНА ЗА ГОТВЕЊЕ: ДВОЈНА КРУЖНА ЗОНА ЗА ГОТВЕЊЕ, 1000W / 2200W / 140 MM / 210 MM ДЕСНA ПРЕДНA ЗОНА ЗА ГОТВЕЊЕ:1200W / 145 MM ЛЕВА ЗАДНА ЗОНА ЗА ГОТВЕЊЕ: 1200W / 145 MM ДИМЕНЗИИ НА ШПОРЕТОТ: 847-867 X 596 X 600

Слични производи