Техномаркет - SAMSUNG RB-34T602EB1/EK ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RB-34T602EB1/EK ЛАДИЛНИК

-24%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29290091
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
27,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 228л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 112л No Frost ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ БОЈА ЦРН ИНОКС ДИСПЛЕЈ ВНАТРЕШЕН Power Cool ФУНКЦИЈА ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА Power Freeze ФУНКЦИЈА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/63

Слични производи