Техномаркет - TEFAL C6210852 ТАВА 32СМ

TEFAL C6210852 ТАВА 32СМ

-52%

Производител: TEFAL
Шифра: 29290147
Достапност:
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ТАВА ЗА ГОТВЕЊЕ ВНАТРЕШНАТА ОБВИВКА ОД ТИТАНИУМ НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА ТЕРМО-ТОЧКА НАДВОРЕШЕН НЕЛЕПЛИВ СЛОЈ

Слични производи