Техномаркет - COLOSSUS CSS5110 АПАРАТ ЗА ХОТ ДОГ

COLOSSUS CSS5110 АПАРАТ ЗА ХОТ ДОГ

-17%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29290208
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

МОЌНОСТ 350W ТЕКОВНА 220-230V 50HZ ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 6-8 МИНУТИ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ДА СЕ ПОДГОТВАТ НАЈМНОГУ 6 ВИРШЛИ СО ПРОСЕЧНА ГОЛЕМИНА ГОТВЕЊЕ ВИРШЛИ СО ПОМОШ НА ПАРЕА ПОВЕЌЕ ОПЕРАЦИИ ИСТОВРЕМЕНО ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ

Слични производи