Техномаркет - WHIRLPOOL W5-811E OX1

WHIRLPOOL W5-811E OX1

-21%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29290727
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,499 ден.

SMART цена:
20,144 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 228 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 111 Л Fresh Box ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F 6TH SENSE® ТЕХНОЛОГИЈА STOPFROST ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 189/60/66

Слични производи