Техномаркет - AEG L8-WBC61S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

AEG L8-WBC61S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

-29%

Производител: AEG
Шифра: 29290740
Достапност: залиха
Редовна Цена:
69,999 ден.

SMART цена:
49,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕТО 10кг КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 6кг ЦЕНТРИФУГА 1600врт/мин СЕРИЈА WD 8000 со ÖKOMix ПРОГРАМИ НА ПАРЕА DualSense ТЕХНОЛОГИЈА ProSense Technology ПРОГРАМ ÖKOPower СОСТАВ НА МОТОРОТ: ТРАЕН МАГНЕТ СИСТЕМ НА ПЛАКНЕЊЕ БЕЗ ПЕНА Woolmark Blue Wash&Dry ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/63

Слични производи