Техномаркет - MUHLER FWH3515W ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

MUHLER FWH3515W ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

-17%

Производител: MUHLER
Шифра: 29290747
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

EЛЕКТРИЧНА ЧЕШМА НАМЕНЕТА ЗА КУЈНА БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ И ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАГРЕВАЊЕ НА ВОДАТА ЗА НЕКОЛКУ СЕКУНДИ (ТЕМПЕРАТУРА 30-60°C) БЕЗ ПРЕДВРЕМЕНО ЗАГРЕВАЊЕ МОЌНОСТ: 3200 W МОНТАЖА НА ЅИД 230V / 50Hz

Слични производи