Техномаркет - TEFAL D5161953 28CM ВОК ТАВА

TEFAL D5161953 28CM ВОК ТАВА

-47%

Производител: TEFAL
Шифра: 29290970
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
899 ден.

ВОК ТАВА ДИЈАМЕТАР 28 СМ НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА НА ЕЛЕКТРИЧНА РИНГЛА, СТАКЛО КЕРАМИЧКА ПЛОЧА, ГАС НАДВОРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ ТИТАНИУМ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ БОЈА ЦРНА НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА

Слични производи