Техномаркет - GORENJE SIH2200RBC ПЕГЛА

GORENJE SIH2200RBC ПЕГЛА

-14%

Производител: GORENJE
Шифра: 29291012
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ: 2.200 W ПОСТОЈАНА ПАРЕА: 30 G/MIN УДАРНА ПАРЕА: 90 G/MIN СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА БИГОР СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ФУНКЦИЈА САМОЧИСТЕЊЕ ВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊЕ ЗА ОСЕТЛИВИ АЛИШТА МОЖНОСТ ЗА СУВО ПЕГЛАЊЕ ИНДИКАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА ФУНКЦИЈА ПРСКАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА НИСКО НИВО НА ВОДА САД ЗА ДОЗИРАЊЕ ВОДА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА СИГУРНОСТ НЕЗАВИСНА ТРОЈНА ЗАШТИТА БЕЗБЕДНО ПЕГЛАЊЕ ВОЛУМЕН НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 0,28 L ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 2,5 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 13,3 × 14,5 × 32 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,3 KG

Слични производи