Техномаркет - PHILIPS GC1742/40 ПЕГЛА

PHILIPS GC1742/40 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 29291067
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,049 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2000W КЕРАМИЧКА ПОВРШИНА НА ПЛОЧАТА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 220 ML ПОСТОЈАНА ПАРЕА 25 G / МИН ДОПОЛНИТЕЛНА ПАРЕА 90 ГР БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИ СИСТЕМ ПРОТИВ КАМЕНЕЦ МОЖНОСТ ЗА ПРОМЕНА НА НИВОТО НА ПАРЕА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,9 М ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 30 СЕК ТЕЖИНА 0.72КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 29,7 X 14,6 X 12,2 СМ БОЈА: ЦРВЕНА

Слични производи