Техномаркет - GORENJE SBR800HC КУЈНСКИ РОБОТ

GORENJE SBR800HC КУЈНСКИ РОБОТ

-18%

Производител: GORENJE
Шифра: 29291086
Достапност:
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

КУЈНСКИ ПОБОТ МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 800 W AC МОТОР ЗА СИГУРНО РАБОТЕЊЕ БРОЈ НА ВРТЕЖИ (МАКС. - МИН.): 19.172 /MIN МАТЕРИЈАЛ НА НОЖОТ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SUS 301 ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ДВОЈНО СЕЧИЛО ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 2 ПРЕГЛЕДЕН ЛЕД ДИСПЛЕЈ ДОДАТОЦИ: ДОДАТОК ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ, ДОДАТОК ЗА МЕСЕЊЕ ТЕСТО, ДОДАТОК ЗА СЕЦКАЊЕ, ДОДАТОК ЗА МАТЕЊЕ, СЕЧИЛО ЗА СЕЦКАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЧКАЊЕ: 1,5 L ВОЛУМЕН НА САДОТ: 1,25 L СКАЛА ЗА МЕРЕЊЕ НА САДОТ ЗА СОВРШЕНО ТОЧНО ДОЗИРАЊЕ ВАКУМСКИ НОГАРКИ ЗА СОВРШЕНА СТАБИЛНОСТ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА СОВРШЕНА БЕЗБЕДНОСТ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,0 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 23,5 × 42,5 × 18,7 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 3,2 KG

Слични производи