Техномаркет - ITALUX FG-5043 MXZW

ITALUX FG-5043 MXZW

-21%

Производител: QUADRO
Шифра: 29291134
Достапност:
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
8,699 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 60 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ:(В Х Ш Д): 85 X 50 X 60 CM

Слични производи