Техномаркет - AMICA TFB-111TKX

AMICA TFB-111TKX

-24%

Производител: AMICA
Шифра: 29291150
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 77л 3 СТАКЛА НА ВРАТАТА 11 ФУНКЦИИ КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДИСПЛЕЈ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Слични производи