Техномаркет - GORENJE B800XE БЛЕНДЕР

GORENJE B800XE БЛЕНДЕР

-46%

Производител: GORENJE
Шифра: 29291179
Достапност:
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,149 ден.

МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 800 W AC МОТОР ЗА СИГУРНО РАБОТЕЊЕ ТИВКА РАБОТА (SILENTPOWER) МАТЕРИЈАЛ НА НОЖОТ: ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН НОЖ SUS303 ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ЕФИКАСНО ЧЕТИРИСТРАНО СЕЧИЛО ON/OFF КОПЧЕ И КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИТЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 2 ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ВОЛУМЕН НА САДОТ: 1,5 L СКАЛА ЗА МЕРЕЊЕ НА САДОТ ЗА СОВРШЕНО ТОЧНО ДОЗИРАЊЕ ОТВОРАЊЕ НА КАПАКОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ СТАКЛЕН САД ЗА МЕШАЊЕ КОЈ ДОЗВОЛУВА ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА ВРЗ ПРОЦЕСОТ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА СОВРШЕНА БЕЗБЕДНОСТ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: ИНОКС ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,0 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 17,5 × 35,4 × 19,2 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 3 KG

Слични производи