Техномаркет - SAMSUNG RB-34T652EB1/EK ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RB-34T652EB1/EK ЛАДИЛНИК

-17%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29291192
Достапност: залиха
Редовна Цена:
38,999 ден.

SMART цена:
32,499 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 219л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 112л NO FROST Mono Cooling ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА Power Cool ДИСПЛЕЈ ДИСПЕНЗЕР ЗА ВОДА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/65.8 см

Слични производи