Техномаркет - SAMSUNG RB-38T675ESA/EK ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RB-38T675ESA/EK ЛАДИЛНИК

-22%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29291194
Достапност: залиха
Редовна Цена:
48,699 ден.

SMART цена:
37,991 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 276л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 112л No Frost ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА E БОЈА Metal Graphite ДИСПЛЕЈ Power Cool ФУНКЦИЈА ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА Power Freeze ФУНКЦИЈА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 203/60/65.8 см

Слични производи