Техномаркет - PHILIPS GC552/40 ПЕГЛА ВЕРТИКАЛНА

PHILIPS GC552/40 ПЕГЛА ВЕРТИКАЛНА


Производител: PHILIPS
Шифра: 29291267
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,499 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА FLEXHEAD ТЕХНОЛОГИЈА БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИ КОНТИНУИРАНА ПАРЕА ДО 35 G / MIN МОЌНОСТ 1800 W ПОДГОТВЕНОСТ ЗА УПОТРЕБА ЗА 1 МИНУТА ПРОМЕНЛИВА ПАРЕА НА 3 НИВОА НАПОН 220 - 240 В. БЕЗБЕДНО НА СИТЕ ТКАЕНИНИ, ДУРИ И ДЕЛИКАТНИ КАКО СВИЛА ОДВОЈЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1800 МЛ СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПРИ ЗАКАЧУВАЊЕ СИЛИКОНСКО ЦРЕВО ЗА ПАРЕА ДОЛЖИНА НА ЦРЕВОТО 1,3 М ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,6 М УПРАВУВАЊЕ СО БИГОР ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ ЧЕТКА ЗАКАЧАЛКА ЗА ОБЛЕКА РАКАВИЦА ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА ЗАШТИТА ПРИЛАГОДЛИВ ДВОЕН СТОЛБ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 33 Х 173 Х 37 СМ

Слични производи