Техномаркет - HAGEN BOH-555 BLACK

HAGEN BOH-555 BLACK

-27%

Производител: HAGEN
Шифра: 29291311
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 65л 5 ПРОГРАМИ ВЕНТИЛАТОР ЕМАЈЛ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ

Слични производи