Техномаркет - KARCHER WD5 ПРАВОСМУКАЛКА

KARCHER WD5 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: KARCHER
Шифра: 29291404
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ПОТРОШУВАЧКА 1100 W, МОЌНОСТ 1800 W ПРОТОК 80 L / S ВАКУУМ 230/23.0 MBAR/KPA ПЛАСТИЧЕН КОНТЕЈНЕР ЗА ОТПАД ОТПОРЕН НА УДАРИ КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ 25 Л ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 5 М МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА ДИЈАМЕТАР НА ОТВОРОТ ЗА ЦРЕВО 35 ММ ДОЛЖИНА НА ЦРЕВОТО 2,2 М 2 ВШМУКУВАЧКИ PVC ЦЕВКИ (0,5 M) ХАРТИЕН ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ВО КАСЕТА СО ФИЛТЕР ТЕКСТИЛНА ВРЕЌА ЗА ФИЛТРИРАЊЕ - НЕТКАЕН МАТЕРИЈАЛ ПОДНА МЛАЗНИЦА ЗА СУВО И МОКРО ВШМУКУВАЊЕ ЕЛЕКТРОСТАТСКА ЗАШТИТА ОСОБЕНО КОРИСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА СИТНА ПРАШИНА КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ СИСТЕМ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ И ДОДАТОЦИТЕ НА УРЕДОТ ТЕЖИНА БЕЗ ПРИБОР 7.9 КГ ДИМЕНЗИИ (Д Х Ш Х В): 420 X 380 X 625 MM

Слични производи