Техномаркет - BOSCH SPV-4HKX33E

BOSCH SPV-4HKX33E


Производител: BOSCH
Шифра: 29291449
Достапност: залиха
Редовна Цена:
44,999 ден.

SMART цена:
34,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТИ 6 ПРОГРАМИ АUTO 45-65°C EcoSilence Drive ИНВЕРТЕР МОТОР ДВЕ ПРСКАЛКИ ВО ГОРНА КОРПА AquaSensor ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.5/44.8/55 см

Слични производи