Техномаркет - BOSCH SMS-2ITI33E

BOSCH SMS-2ITI33E

-15%

Производител: BOSCH
Шифра: 29291450
Достапност: залиха
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
28,992 ден.

МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12КОМПЛЕТА 5 ПРОГРАМИ Auto45-65 °C EcoSilence Drive ИНВЕРТЕР МОТОР AquaSensor ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА E ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи