Техномаркет - ITALUX CLASSICO 60 WHITE

ITALUX CLASSICO 60 WHITE


Производител: QUADRO
Шифра: 29291453
Достапност:
Редовна Цена:
3,299 ден.

SMART цена:
2,391 ден.

АСПИРАТОР ШИРИНА 60см МЕТАЛНИ ФИЛТРИ 2 МОТОРА СВЕТЛО КАПАЦИТЕТ 180-300 m3/h

Слични производи