Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON HI-5010 C

HOTPOINT-ARISTON HI-5010 C

-22%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 29291679
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
17,990 ден.

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА ПРОГРАМИ 6 Overflow ТРЕТА КОРПА ЗА ПРИБОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ ИНДИКАТОР ЗА СЈАЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.8/55.5

Слични производи