Техномаркет - INDESIT BTW-S72200

INDESIT BTW-S72200

-23%

Производител: INDESIT
Шифра: 29291682
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
16,990 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ОТВОРАЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 KG ЦЕНТРИФУГА 1200 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А+++ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА БРЗИНАТА НА ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ АВТОМАТСКО РЕГУЛИРАЊЕ НА НИВОТО НА ВОДАТА БРОЈ НА ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ 12 КАПАЦИТЕТ НА БАРАБАНОТ 42 L ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) 90 Х 40 Х 60

Слични производи