Техномаркет - SAMSUNG DV-80TA020 DE/LE

SAMSUNG DV-80TA020 DE/LE


Производител: SAMSUNG
Шифра: 29292108
Достапност: залиха
Редовна Цена:
43,999 ден.

SMART цена:
33,990 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 8КГ OptimalDry 2-во-1 филтер Diamond БАРАБАН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ ТИП СО ТЕРМО ПУМПА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи