Техномаркет - COLOSSUS CL107 ЧАЈНИК

COLOSSUS CL107 ЧАЈНИК

-23%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29292153
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,149 ден.

ЧАЈНИК РЕТРО СТИЛ ОБЛОЖЕН СО БАКАР КАПАЦИТЕТ ОД 1.8Л ДИЈАМЕТАР НА ДНОТО 11СМ

Слични производи