Техномаркет - COLOSSUS CSS5006A ФРИТЕЗА

COLOSSUS CSS5006A ФРИТЕЗА

-17%

Производител: COLOSSUS
Шифра: 29292154
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

ФРИТЕЗА МАТЕРИЈАЛ : МЕТАЛ МОЌНОСТ: 2000W КАПАЦИТЕТ НА МАСЛО 3Л КАПАК ШТО МОЖЕ ДА СЕ ОДВОИ САД ЗА ХРАНА ШТО МОЖЕ ДА СЕ ОДВОИ, САД ЗА МАСЛО ШТО МОЖЕ ДА СЕ ОДВОИ ЗА ПОЛЕСНО ДА СЕ ИСЧИСТИ ПОТЕНЦИОМЕТАР 90-190С

Слични производи