Техномаркет - GORENJE NRK-6191EW4 ЛАДИЛНИК

GORENJE NRK-6191EW4 ЛАДИЛНИК

-15%

Производител: GORENJE
Шифра: 29292169
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
20,499 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 203л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 99л NO FROST CrispZone ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК ЛЕД дисплеј ЛЕД осветлување 4 стаклени полици Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/60

Слични производи