Техномаркет - GORENJE RK-6191ES4 ЛАДИЛНИК

GORENJE RK-6191ES4 ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: GORENJE
Шифра: 29292367
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
22,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 206л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 106л CrispZone ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК FrostLess ЛЕД осветлување 4 стаклени полици Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/60

Слични производи