Техномаркет - AEG LTX-6G261E

AEG LTX-6G261E

-23%

Производител: AEG
Шифра: 29292384
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6кг ЦЕНТРИФУГА 1200врт/мин Soft-Opening System ProSense ТЕХНОЛОГИЈА ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ Aqua Control ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ДОДАТНИ ТРКАЛЦА ЗА ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 90/40/60

Слични производи