Техномаркет - ELECTROLUX LNT-2LF18S ВГР.ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX LNT-2LF18S ВГР.ЛАДИЛНИК

-16%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29292391
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
26,990 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 196л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 72л Low Frost ЛАДЕЊЕ СО ВЕНТИЛАТОР 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ 3 КУТИИ ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК ЛЕД СВЕТЛО ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ( F по новата регулатива на ЕУ ) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 177/56/55 см

Слични производи