Техномаркет - MUHLER FWH3010N ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

MUHLER FWH3010N ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

-21%

Производител: MUHLER
Шифра: 29292520
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,974 ден.

ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР ЗА ТОПЛА И ЛАДНА ВОДА ПРАКТИЧЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ И ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ИНСТАНТ УПОТРЕБА ЗАГРЕВАЊЕ НА ВОДАТА ВО СЕКУНДИ (ТЕМПЕРАТУРА 30-60 ° C) МОНТАЖА НА РАБОТНА ПЛОЧА 3200W, 220-240V, 50/60 HZ

Слични производи