Техномаркет - MUHLER FWH3533X ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

MUHLER FWH3533X ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

-10%

Производител: MUHLER
Шифра: 29292521
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,599 ден.

ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР ЗА ЛАДНА И ТОПЛА ВОДА / LED ДИСПЛЕЈ ПРАКТИЧЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН ЗАГРЕВАЊЕ НА ВОДАТА ВО СЕКУНДИ СО ТЕМПЕРАТУРА ОД 30-60 ° С. МОНТАЖА НА РАБОТНА ПОВРШИНА. МОЌНОСТ 3200W, 220-240V, 50/60 HZ.

Слични производи