Техномаркет - WHIRLPOOL FFB-7438BV EE

WHIRLPOOL FFB-7438BV EE


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29292536
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 7КГ ЦЕНТРИФУГА 1400врт/мин 6 SENSE ТЕХНОЛОГИЈА FreshCare+ SENSE Inverter МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++-30% ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/63

Слични производи