Техномаркет - WHIRLPOOL FFD-9448 BV EE

WHIRLPOOL FFD-9448 BV EE


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29292540
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
22,119 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 9КГ ЦЕНТРИФУГА 1400врт/мин 6 SENSE ТЕХНОЛОГИЈА FreshCare+ SENSE Inverter МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++-30% ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/63 повеќе инфо на Повеќе за производот...

Слични производи