Техномаркет - SAMSUNG NV-70K2340RB/OL

SAMSUNG NV-70K2340RB/OL


Производител: SAMSUNG
Шифра: 29292543
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
23,279 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 68л ТРИ СТАКЛА НА ВРАТА ДВА ВЕНТИЛАТОРА КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ТЕЛЕСКОПСКА ВОДИЛКА НА ЕДНО НИВО АВТОМАТСКИ ПРОГРАНИ ДИСПЛЕЈ повеќе инфо на href="https://www.samsung.com/mk/cooking-appliances/ovens/electric-oven-nv70k2340rb-ol/">Повеќе за производот...

Слични производи