Техномаркет - BOSCH SMV-4HVX33E ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMV-4HVX33E ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: BOSCH
Шифра: 29292573
Достапност: залиха
Редовна Цена:
43,799 ден.

SMART цена:
32,601 ден.

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ ТЕМПЕРАТУРА од45-70 ° C ТРЕТА КОРПА ЗА ПРИБОР Home Connect- Wi-Fi AquaSensor EcoSilence САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ ( D според новата класификација на EU) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.5/60/55

Слични производи