Техномаркет - QUADRO WM-F10042 EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

QUADRO WM-F10042 EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-10%

Производител: QUADRO
Шифра: 29292577
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
13,492 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 5 KG ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ 15 ПРОГРАМИ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 42Л ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ ДИМЕНЗИЈА В/Ш/Д 85/60/51

Слични производи