Техномаркет - VIVAX IR2201CC ПЕГЛА НА ПАРЕА

VIVAX IR2201CC ПЕГЛА НА ПАРЕА

-13%

Производител: VIVAX
Шифра: 29292587
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕА МОЌНОСТ 2200 W РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ОД 360 ML, КЕРАМИЧКА ПЛОЧА, ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАПЕЊЕ, САМОЧИСТЕЊЕ, ВЕРТИКАЛНО ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ПАРЕА БОЈА: СИВО-ЦРВЕНА

Слични производи