Техномаркет - ELECTROLUX ZPF-2220 ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX ZPF-2220 ПРАВОСМУКАЛКА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29385903
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
6,399 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА ЗА ВШМУКУВАЊЕ СТАНДАРДНА МЛАЗНИЦА: DUSTPRO ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ВРЕЌА S-ТОРБА , СТАНДАРДЕН ВИД НА ВРЕЌИЧКА ВОЛУМЕН НА ВРЕЌИЧКАТА ЗА ПРАШИНА: 3,5 Л КОНТРОЛА НА НАПОЈУВАЊЕ ПРАКТИЧНА РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ. ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ СО POWER PRO SYSTEM НИВО НА БУЧАВА DB (A): 81 МОЌНОСТ 1800 -2200 W ДИМЕНЗИИ: (В Х Ш Х Д) 238 X 293 X 438 MM НЕТО ТЕЖИНА: 6,8 КГ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ: 6 М РАДИУС НА ДЕЈСТВО: 9 М

Слични производи